O nás

 

VÍTEJTE NA NAŠÍ WEBOVÉ STRÁNCE WWW.MARDOSPORT.CZ

Od r. 2008 se zabýváme internetovým a přímým prodejem nového / použitého lyžařského sortimentu určeného pro začátečníky, rekreační lyžaře, ale i ty nejnáročnější, kteří přesně vědí co hledají. Máme největší výběr použitých lyží, lyžáků, snowboardů. Můžete si vybrat ze stovek modelů lyží, lyžáků, snowboardů a jiného sortimentu.

Specializujeme se na prodej lyžařského sortimentu. Máme největší výběr použitých lyží, lyžáků a snowboardů. Každý rok pro vás máme na prodej více než 10000 párů. V našem obchodě najdete použité resp. předváděcí lyže, lyžáky, dětské lyže, snowboardy, snowboardové boty, helmy, hole, případně jiný lyžařský sortiment. U nás je možné koupit modely aktuální sezóny za polovinu z ceny nových a to bez výraznějších známek používání. 

 

NAJDETE U NÁS JEN TY NEJLEPŠÍ ZNAČKY:

AK SKI, ALPINA, ANON, ARMADA, ATOMIC, AUGMENT, BATALEON, BLACK CREVICE, BLACK CROWS, BOMBER, BLACK DIAMOND, BLIZZARD, BOGNER, BOLLE, BOOT DOC, BRIKO, BURTON, CARRERA, CAPITA, CASCO, CEBE, CROC, DALBELLO, DEELUXE, DIAMIR, DOLOMITE, DRAKE, DYNAFIT, DYNAMIC, DYNASTAR, ELAN, FIREFLY, FISCHER, FLOW, FREEMOTION, FULL TILT, GARMONT, GRENZWERTIG, GNU, GOOD SCHI, GOOD BOARDS, HAGAN, HATCHEY, HEAD, HMR, ICELANTIC, INDIGO,  ITALBASTONI, JULBO, K2, KASTLE, KOMPERDELL, LACROIX, LA SPORTIVA, LANGE, LEKI, LOWA, MARKER, MOVEMENT, NIDECKER, NITRO, NORDICA, NORTHWAVE, NVR SUMMER, OXYGEN, POC, POWDEREQUIPMENT, PRET, RIDE, RADICAL, ROME SDS, ROSSIGNOL, SALOMON, SCARPA, SCOTT, SHRED, SKI TRAB, SLOKKER, STUF, SMITH, SP FASTEC, SPEEDFIT, SPORTEN, STEINER, STOCKLI, STROLZ, SLASH BY GIGI, SWEET PROTECTION, STEPCHILD, TECNICA, TECNO PRO, TYROLIA, UVEX, VANS, VIST, VOLANT, VOLKL, WEDZE, ZAI SKIS, XQZT, YES a mnohé další.

Nabízené zboží resp. použité lyže, použité lyžáky, helmy, snowboardy a jiné, jsou zobrazeny v detailní nabídce v našem E-shopu fotkami, ale i detailním videem. Nabídku si víte filtrovat podle velikosti, délky, ceny a jiných atributů, které jsou pro vás důležité. Pokud si přesto nebudete umět vybrat, ochotně vám s výběrem pomůžeme a poradíme. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv požadavkem.