lyže ELAN ELEMENT LS 2019, Groove tech, grip walk, Prabolic rocker, DUAL woodcore + Elan EL 10
vyprodáno
Sleva 53%
9 650 Kč

4 630 Kč

Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LY190165
Výrobce:
ELAN
Vázání:
Elan EL 10
Pro koho:
Unisex / Pánské
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžaře:
Začátečník / Rekreační / Pokročilý

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

Lyže Element podpoří vaše sebevědomí a vnesou harmonii do každého lyžařského zážitku. Zaručí vám potřebnou stabilitu a díky snadnější kontrole nad lyžemi budete moci vykrajovat oblouky po celý den. Lyže Element, vybavené profilem parabolický rocker, byly vylepšeny také technologiemi Groove a Power Shell, které dodají začínajícím lyžařům potřebnou jistotu k tomu, aby mohli jezdit rychleji a pouštět se i na náročnější svahy.

Technologie:

-Technologie Groove : Technologie Groove zajišťuje lepší stabilitu a kontrolu nad lyžemi díky rozkládání tlaku po celé délce hrany.

-Profil Parabolický Rocker : Tento hybridní profil má jemně vykrojenou špičku a patu, která umožňuje snadné nasazení do oblouků. Stabilizátor ve špičce navíc tlumí vibrace čímž zlepšuje držení hran na svahu.

-Jádro Dual Wood Core : Jádro se skládá ze dvou dřevěných nosníků. Taková konstrukce zaručuje snadnou ovladatelnost v různých sněhových podmínkách.

-Výztuže Laminát : Výztuž z laminátu optimalizuje pružnost lyží a snižuje jejich hmotnost.

-Systém Light Shift : Light Shift je systém vázání s pružnou konstrukcí plate-in-plate, který přispívá ke zvýšení výkonu při vynaložení menší energie a nízké hmotnosti. Vázání má tenký profil z lehkých kompozitních materiálů, díky kterým výborně tlumí vibrace.