lyžařská/snowboardová helma SLOKKER by MANGO, BLACK, made in ITA, air vent
Použité zboží vyprodáno
Sleva 80%
3 540 Kč

740 Kč

Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
HE190017
Výrobce:
SLOKKER
Pro koho:
Unisex / Pánské

Přilby jsou vyrobeny s použitím odlišné technologie nanášení skořápky, všechny však zajišťují maximální kvalitu (vstřikování ABS, tvarované za tepla ABS, tvarované za tepla PC).

RUN SYSTEM

"Run System", který je majetkem Mango Sport System, byl prvním systémem regulace velikosti, jaký byl kdy použit a patentovaný na cyklistické, lyžařské a horolezecké přilby. Run System je umístěn uvnitř přilby a je tvořen kroužkem a rotačním zařízením, které jedním gestem umožňuje přizpůsobit přilbu každé velikosti hlavy s maximálním komfortem.

NASTAVITELNÝ Ventilační systém

Aby bylo možné reagovat na všechny potřeby spotřebitelů, přidalo Mango mechanismus ventilačního systému vybaven tlačítkem otevírání / zavírání. Tento systém umožňuje zvolit správné vnitřní větrání.

fibre MICROMETRICA

Mikrometrická spona se používá na cyklistické, lyžařské a skalní přilby a jedná se o nastavitelný systém spojovacích popruhů. Skládá se z knoflíku a odměrné tyčinky, které umožňují rychlé nastavení podbradního řemínku aniž by byly ohroženy ruční spojení.

VYMĚNITELNÉ NÁUŠNÍKY

Některé modely jsou vybaveny odnímatelnými náušníky. Takové náušníky je možné nasadit a odstranit, aby se každému spotřebiteli zaručilo správné řešení nošení a ventilace.