lyže VOLKL RTM 7.6 Green/orange, Full Woodcore, TIP rocker, grip walk + Marker FDT 10 ( TOP stav )
Použité zboží vyprodáno
Sleva 68%
13 750 Kč

4 510 Kč

Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LY_1295
Výrobce:
VOLKL
Vázání:
Marker FDT 10
Pro koho:
Unisex / Pánské
Typ lyží:
All mountain / All round / Slalomky
Typ lyžaře:
Začátečník / Rekreační / Pokročilý / Expert

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

Lyže Völkl RTM 7.6 jsou příjemným allmountainovým (lyže pro všechny terény) typem lyží, který Vám umožní si hory náramně užít. Lyže na upravenou i neupravenou sjezdovku. Začátečníkům pomohou k rychlejším pokrokům. Pokročilý lyžař na nich zase může zdokonalit techniku jízdy. Nejlépe fungují v krátkém a středním oblouku. Lyže pro pohodové celodenní lyžování, univerzální lyže pro všechny situace. Snadno nastavitelné vázání lyží na různé velikosti bot - jedny lyže tak může i během dne střídat více lyžařů. Hodí se pro muže i ženy, začátečníky i pokročilé. Zvládnou jakýkoliv terén a dobře si na nich zalyžuje každý lyžař.

-Full Sensor Woodcore (celodřevěné jádro): i při vyšších rychlostech tyto pevné lyže v obloucích a zatáčkách skvěle drží.

-Lyže jsou díky zesíleným hranám a povrchu odolnému proti oděru stabilním modelem, a to za všech sněhových podmínek. Tip Rocker na špici lyže (předehnutí přední části lyže) optimalizuje zahájení a výjezd z oblouku a dělá z modelu RTM opravdu hravého společníka. Sjezdové lyže Völkl RTM jsou lyže, na kterých si zajezdí lyžař každé kategorie. Od modelu RTM 7.4 se liší šířkou lyže pod vázáním: 7.4 = 74 mm, 7.6 = 76 mm. Čím větší šířka středu lyže, tím vhodnější lyže do neupraveného a rozježděného terénu. Čím užší šířka středu lyže, tím vhodnější na upravenou sjezdovku.