lyže HEAD SHAPE CX, woodcore SW, ERA 3.0 + Tyrolia PR11
Použité zboží vyprodáno
Sleva 61%
11 700 Kč

4 590 Kč

Dotaz k produktu ?
Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LY_1169
Výrobce:
HEAD
Vázání:
Tyrolia PR11
Pro koho:
Unisex / Pánské
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžaře:
Začátečník / Rekreační / Pokročilý

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

Lyže HEAD vyhledávájí absolutní výkon a závody s časem, ale i chvíle volného času pro sdílení s rodinou a přáteli. To je povolání modelu Shape CX, moderní lyže vybavené nejmodernějšími technologiemi značky. Allride Tip Rocker je ideální pro hravé zahájení oblouku, 78 mm široký střed je ideální na to, aby jste si mohli vychutnávat jakékoliv sněhové podmínky, a technologie ERA 3.0 přináší ještě větší obratnost.

Tato volnočasová lyže je navržena na bezstarostnou a bezpečnou jízdu na upravovaných sjezdovkách. Model Shape CX je super rychlý a můžete tak posouvat svoje limity. Pak se budete bavit, dělat pěkné oblouky jeden po druhém a vychutnávat si jízdu na hranách, rychlost, strmější svahy a objevíte skutečné pocity z lyžování. Tyto all-mountain lyže jsou také super příjemné na měkkém sněhu mimo sjezdovky. Je skvělým nástrojem na to, jak si zvyknout na jiný lyžařský / sněhový kontakt, mnohem jemnější a zábavnější. Můžete si být jistí, že maximálně využijete svůj skipass aniž by jste se po prvním dni unavili.

Tato všestranná lyže schopná odpouštět chybičky je určena pro středně náročné lyžaře, kteří hledají lyže, které nejsou příliš náročné a budou se na nich bavit každý den. Shape CX nabízí příjemné pocity od první jízdy bez ohledu na předpovědi.