lyže AUGMENT AM 78 2022, grip walk, woodcore, titanal + Look SPX 12
Použité zboží vyprodáno
Sleva 62%
37 180 Kč

14 480 Kč

Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LY230221
Výrobce:
AUGMENT
Vázání:
Look SPX 12
Pro koho:
Unisex / Pánské
Typ lyží:
All mountain / All round
Typ lyžaře:
Rekreační / Pokročilý / Expert
Nejprodávanejší:
Nejprodávanejší

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

"(Popis produktu byl automaticky přeložen google překladačem)"

Augment AM 78 je perfektní univerzál na sjezdovky. Speciálně navržený vykrojení z nich dělá vysoce výkonné sjezdové lyže a rockery Tip & Tail jim umožňují snadno řídit vyjetý sníh.

PODROBNOSTI:

Rocker Camber Small Rise

Lyže s rockerem ve špičce, camberem uprostřed a malým stoupáním v patce jsou velmi univerzální. Lyže se snadno zatáčí a prohnutí pod chodidlem zajišťuje přilnavost lyže na tvrdším sněhu. Ocas je mírně zvednutý, ale není jako plný rocker. To umožňuje vyváženou kombinaci snadného zatáčení a carvingu bez kompromisů ve stabilitě.

Raně zúžený tvar

Nejširší bod zúžení je blíže středu, což zkracuje rádius a usnadňuje řízení lyže.

Dřevěné jádro

Jádro se skládá ze speciálně vybraných druhů dřeva, které jsou laminovány v různém složení do pevného jádra. To dává konstruktérům kontrolu nad všemi vlastnostmi lyže.

Titanal

Kompozitní kov převážně z hliníku, známý pro svou torzní tuhost a odolnost. Přidání titanalové vrstvy ke konstrukci lyže poskytuje stabilitu při rychlosti, sílu a tlumení.

Konstrukce boční stěny

PU vrstva, která utěsňuje vrstvenou konstrukci lyže na boku a dodává pevnost. Lyže s konstrukcí bočnice jsou obecně stabilnější v rychlosti, živější a odolnější.