snowboardové vázání BURTON STILETTO IBK, black/silver
Použité zboží vyprodáno
Sleva 78%
5 330 Kč

1 190 Kč

Dotaz k produktu ?
Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
SV220045
Výrobce:
BURTON

Tohle vázání se středně tuhým flexem je vhodné pro začínající a středně pokročilé snowboardistky, kterým poksytne vše pro allmountain jízdu a freestyle ježdění ve snowparku. Lehoučká konstrukce a veškeré komponenty jsou speciálně navrženy pro dámskou ergonomiku a styl jízdy tak, aby se vázání jednoduše ovládalo a bylo maximálně komfortní. Základna je opatřena celoplošným polstrováním, které chrání nohy na nerovném terénu.

DETAILY

URČENÍ

pro začínající a středně pokročilé riderky.

allmountain a freestyle ježdění ve snowparku.

ZÁKLADNA/BASEPLATE

Single-Component Baseplate - základna je po celé délce vyrobena z jednoho materiálu, což má za následek konzistentní odezvu pro dominanci v jakémkoliv terénu.

Re:Flex™ - systém, který nabízí více flexu, citu a odpružení než tradiční disková vázání. Minimalizovaná základna s Living Hinge™ diskem radikálně snižuje váhu a zároveň se volně ohýbá pro přirozený flex. Re:Flex™ je kompatibilní s většinou montážních systémů (4x4, 2x4 a The Chennel™).

Women´s-Specific True Fit™ - vázání Burton Scribe je sepciálně navržené pro dámskou ergonomiku a styl jízdy.

Lightweight, Bomb-Proof Polycarbonate - měkký a hravý polykarbonát pro uvolněnou, relaxační jízdu.

PATKY/HI-BACK

Single-Component Hi-Back Construction - jednoduchost patky z jednoho kusu znamená okamžitou reakci pro dominanci v jakémkoliv terénu.

Canted Living Hinge™ - exkluzivní technologie, která eliminuje použití šroubů a snižuje váhu. Tato technologie umožňuje nazávislé nastavení náklonu a rotace patky.

DialFLAD™ - čím vyšší náklon patek, tím rychlejší reakce při zatáčení přes paty. Nakloň patky více do ledové rampy, nebo méně pro jibbování ve snowparku.

PŘEZKY/STRAPY

Reactstrap™ - minimalizovaná kotníková přezka s 3D zakřivením a s citliým polstrováním, které si poradí s jakýmkoliv typem snowboardových bot.

Supergrip Capstrap™ - poskytuje optimální fit a funkčnost díky minimalistickému tvaru, bez použití lepidla a prošívání. Přezku lze použít jak přes špičku, tak přes nárt.

Smooth Glide™ Buckles - odolné, hliníkové ráčny, které poskytují hladké a rychlé zapínání sezónu po sezóně.

ODPRUŽENÍ/CUSHIONING

Re:Flex™ FullBED Cushioning System - celoplošné odpružení, které zvyšuje komfort, snižuje únavu a chrání nohy na nerovném povrchu.