lyžařská/snowboardová helma POC OBEX SPIN, Grey, nastavitelná ( TOP stav )
Použité zboží vyprodáno
Sleva 80%
5 000 Kč

1 010 Kč

Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
HE220159
Výrobce:
POC
Pro koho:
Unisex / Pánské / Dámské / Dětské / Juniorské

Obex SPIN je vhodná na lyže i snowboard, pro pohyb na sjezdovce i mimo ni. Nabízí perfektní balanc mezi skvělým designem, nízkou hmotností, dokonalým odvětráváním a samozřejmě ochranou hlavy sportovce. Helma disponuje moderní hybridní stavbou kombinující in-mold konstrukci helmy s ABS skořepinou a měkkou EPS výstelkou.

Přilba Obex SPIN využívá patentovaný systém ochrany mozku SPIN (Sharing Pad Inside). Integrované vložky helmy Obex SPIN se mohou vůči sobě pohybovat všemi směry, ale přitom se vždy překrývají. Jde vlastně o další ochrannou vrstvu zaměřenou na nebezpečné rotace vytvořené při nárazu v jakémkoliv směru. To umožňuje pohyb přilby vzhledem k hlavě, jenž snižuje pro lyžaře a snowboardisty velmi nebezpečný přenos síly rotačního nárazu.

Samozřejmostí u elitních helem POC, mezi něž se Obex SPIN bezesporu řadí, je vnitřní nastavitelnost velikosti helmy bez nutnosti výměny výstelek, přední integrované větrací otvory proti zamlžování brýlí, regulovatelné odvětrání helmy a pevná spona pro přichycení lyžařských brýlí.

To však není vše. Ve hře je také systém POC Aid Communication Headset (není součástí přilby a je nutné jej případně dokoupit zvlášť). V uších vám po propojení systému s mobilním telefonem může znít nejen vaše oblíbená hudba, ale prostřednictvím mikrofonu můžete být v neustálém spojení také se zbytkem vašeho týmu. A to se může hodit nejen na sjezdovce, ale zejména při pohybu ve volném terénu. U značky POC totiž vždy platí, bezpečnost především!