dámské lyžáky ROSSIGNOL VITA SENSOR 2 80
Použité zboží vyprodáno
Sleva 73%
7 950 Kč

2 150 Kč

Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LK220250
Výrobce:
ROSSIGNOL
Pro koho:
Dámské
Typ lyžaře:
Začátečník / Rekreační / Pokročilý
Typ lyžáků:
All mountain

Boty Vita Sensor2 80 poskytují tolerantní a pohodlný fit bez obětování výkonu. Sensor2 skelet se středně širokou (102 mm) botičkou pro podporu přední části chodidla, zpevnění paty s asymetrickou prstovou částí. Vita Sensor2 80 jsou všestranné a tolerantní all-mountain boty pro středně pokročilé a pokročilé lyžařky.

Sensor 2

V botách se SENSOR 2 je mezipodešev vyztužená v přední části, aby umožnila spojení 2 hlavních bodů chodidla se skeletem v přední části chodidla. Přímé spojení s reakčním pevným inzertem vytváří intenzivnější energii, ovládání a lepší cit. 102 mm široké kopyto je ten správný kompromis mezi komfortem a výkonností.

Speciální dámská horní část skeletu

Výška horní části skeletu je podstatně nižší než u unisex modelů. Tulipánový tvar v zadní části je přizpůsobený přirozenému tvaru ženského lýtka. Horní dvě přezky jsou posunuty níže, aby stáhnutí horní části skeletu bylo účinnější a pohodlnější.

Easy open cuff

Patentovaná horní část skeletu EASY OPEN na modelech Vita se velmi snadno otevírá díky velmi pružnému materiálu, který slouží jako pant.

Vnitřní botička women

Všechny vnitřní botičky v dámských lyžařských botách Rossignol jsou speciálně navržené, aby odpovídaly dámskému tvaru nohy. Dámské vnitřní botičky jsou nižší, mají více otevřený tvar a jsou přizpůsobené ženskému lýtku. Výplň botičky v horní části je velmi flexibilní, abychom předešli nepohodlí v oblasti lýtka. Vnitřní materiál botičky je velmi měkký a pohodlný.

-kopyto: 102 mm

-flex: 80

-technologie: sensor 2

-spodní skelet: polyether

-horní skelet: polyether – women specifics, easy open

-vnitřní botička: woman foam fit, total wool

-jazyk: schránka na prsty z jednoho dílu

-přezky: diagonal, 4 micro – 100% aluminium, 4. přezka: quickset 3 polohy, 3. přezka: 3 polohy

-canting