lyže SALOMON S/MAX 8 2019, blue, grip walk, single ti, poplar woodcore + Salomon Z11 ( jako NOVÉ )
vyprodáno
Sleva 50%
14 110 Kč

7 190 Kč

Dotaz k produktu ?
Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LY220603
Výrobce:
SALOMON
Vázání:
Salomon Z11
Pro koho:
Unisex / Pánské
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžaře:
Začátečník / Rekreační / Pokročilý

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

Když chcete vytěžit z každého dne na sněhu maximum. Kombinuje výkonné materiály a unikátní tvar lyže pro ideální zážitek z jízdy na všech typech svahů. Technologie Edge Amplifier přenáší sto procent energie do hran lyží pro bezkonkurenční držení a maximální výkon.

Technologie:

-Pulse pad/ oversize pulsepad:Elastomerová vrstva podél hrany lyže pomáhá eliminovat vibrace a zajišťuje klidnější a hladší kontakt se sněhem.

-Poplar wood:jádro poplar wood je zárukou vyvážené kombinace nízké hmotnosti, pružnosti, energie, stability a energie.

-Single ti:Jediná vrstva titanové výztuže v horní části jádra zajistí velkou přilnavost hran, efektivní přenos energie a živost lyží.

-Edge amplifier:Přepracovaný, plně integrovaný systém lyží Edge Amplifier přenáší mnohem efektivněji vertikální energii na hrany lyží a docílí tak maximální držení hran i na zledovatělém oblouku, navíc ulehčuje průjezd obloukem.

-Full sandwich sidewalls:Konstrukce Full Sandwich Sidewalls po celé délce bočnice lyže zaručuje stabilitu, přesnost a výborné držení hran, což se projeví především ve vyšších rychlostech, čímž zlepšuje celkový výkon lyží.

-Tip & tail protector:Chránič špičky a patky lyže zvyšuje životnost a zajišťuje vizuální přitažlivost lyží i po intenzivním používání.