dámské lyže ROSSIGNOL ATTRAXION 3, Light woodcore, red + Rossignol Saphir 11
vyprodáno
Sleva 68%
11 900 Kč

3 900 Kč

Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LY220525
Výrobce:
ROSSIGNOL
Vázání:
Rossignol Saphir 110
Pro koho:
Dámské
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžaře:
Začátečník / Rekreační / Pokročilý

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

Dámské sjezdové lyže Rossignol Attraxion 3 jsou všestranné ženské lyže na upravené tratě pro pokročilé a středně pokročilé lyžařky. Jsou vybavené sendvičovou konstrukcí, tradičním průhybem a Oversize technologií, poskytují dobrý grip na hraně a stabilitu v obloucích. Attraxion 3 Echo konstrukce využívá méně oleje a lepidla, aby se minimalizoval negativní vliv na životní prostředí. Přírodní lněná vlákna nahrazují syntetické materiály a jádro je z lehkého topolového dřeva z trvale udržitelných lesů.

Technologie:

POWER TURN ROCKER:90 % průhybu lyže tvoří tradiční průhyb, který dodává lyžím energii, stejně jako vynikající cit pro terén a držení na hraně v oblouku. Zbývajících 10 % tvoří nízký Rocker průhyb na špičce. Vjezd do oblouku je jednodušší a kontrolovatelnější. UPRAVENÝ SVAH - PRECIZNOST - DRŽENÍ NA HRANĚ - ENERGIE - RYCHLOST - AKCELERACE

OVERSIZE:Oversize přináší výhody agresivního vykrojení carvingových lyží kombinované se šířkou středu lyže současné doby. Agresivní rozměry konců lyží poskytují výrazné držení na hraně během oblouku, sílu a přesnost. Širší střed lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý přechod z oblouku do dalšího oblouku. Kombinace velkého vykrojení s dnešní šířkou středu lyže poskytuje ten pravý pocit na hraně a neslýchanou stabilitu.

MINICAP SANDWICH:Sendvičová konstrukce zpevňuje povrchovou část lyže, čímž je odolnější proti přeseknutí a přelomení. Boční stěny lyží jsou nakloněné o 30°, čímž zvyšují svižnost, redukují celkovou hmotnost lyží a zlepšují hranění.

IPS CONCAVE:Independent Pressuring System IPS koncept optimalizuje přenos energie aplikovaný nohou přes botu individuálně na pravou nebo levou hranu lyže, a tím posiluje vyslanou energii a držení na hraně. Konkávní profil pomáhá této technologii vyššími bočními stěnami, aby aplikovaný tlak na hrany byl přímý a vyvážený.