lyže K2 IKONIC 80ti 2019, woodcore, titan, carbon, grip walk, exo konic technology + Marker MXC TCX 12.0
vyprodáno
Sleva 58%
19 010 Kč

8 040 Kč

Dotaz k produktu ?
Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LY220439
Výrobce:
K2
Vázání:
Marker MXC TCX 12.0
Pro koho:
Unisex / Pánské
Typ lyží:
All mountain / All round
Typ lyžaře:
Rekreační / Pokročilý / Expert

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

Sportovní sjezdové lyže K2 iKonic 80 Ti. Výkonnější verze oblíbených lyží iKonic 80 je zesílená titanalem pro nedostižitelnou stabilitu a vyšší zážitek z rychlé jízdy. Nechybí unikátní Konic technologie, dodávající potřebnou obratnost při vedení oblouku. Užijte si jízdu

Technologie:

-All - terrain rocker:All-Terrain Rocker je z dostupných technologií BaselineTM nejvšestrannější. Je vybaven zvednutými špičkami pro stabilní výkonnost v měkkém sněhu a klenutím pod patou pro sílu, energii a držení hrany na tvrdém terénu.

-Hybritech sidewalls:Hybritech je kombinací výkonnosti střední Sidewall konstrukce se snadnou ovladatelností a shovívavostí a Cap konstrukce ve špičce a patě. Exkluzivně nabízené u série Side. Hybritech dělá lyže silné, přesné a výkonné, se snadným vyjížděním zpět do oblouku.

-Metal laminate:Se dvěma pláty odlehčeného titanu vloženými po celé délce lyže jsou lyže s Metal Laminatem nejvýkonnější a nejkomplexnější konstrukcí nabízenou K2. Tato konstrukce se skládá z pravidelně se střídajících plátů skelných vláken s pláty titanu nad i pod dřevěným jádrem. Metal Laminate tlumí, je precizní, má stabilní výkon a je ideální pro výborné all-mountain lyže.

-Triaxal braided:Triaxial braiding bylo vynalezeno K2 a je to stále nejlepší cesta jak použít skelné vlákno v kombinaci s dřevěným jádrem. Tento proces se skládá z protažení vyfrézovaného dřevěného jádra patentovaným přístrojem Triaxial Braiding, kde se proplétají skelná vlákna okolo jádra. Tato unikátní metoda výroby lyží umožňuje díky skelnému vláknu pevnost a sílu v torzi, zatímco celodřevěné jádro umožňuje jeho přirozenou flexibilitu.

-Hybridech konstrukce:Hybritech je kombinací výkonnosti střední Sidewall konstrukce se snadnou ovladatelností a shovívavostí a Cap konstrukce ve špičce a patě. Exkluzivně nabízené u série Side. Hybritech dělá lyže silné, přesné a výkonné, se snadným vyjížděním zpět do oblouku.

-Tapered tip:Nejširší část na výřezu lyže se zužuje rychleji na koncích lyže. Tato technologie redukuje zasekávání patky v hlubokém sněhu a umožňuje jednodušší vyplutí špiček.

-Konic technology:Technologie Konic od K2 si zakládá na vyspělé konstrukci jádra lyže, kdy tvrdé dřevo je použito v oblasti hran a měkké dřevo na střední část lyže. V důsledku to znamená, že energie jde rovnou do hran.