lyže FISCHER RC4 THE CURV Ti 2020, Titanium, Woodcore + Fischer RC4 Z11
Použité zboží vyprodáno
Sleva 59%
16 560 Kč

6 830 Kč

Dotaz k produktu ?
Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LY220291
Výrobce:
FISCHER
Vázání:
Fischer RC4 Z11
Pro koho:
Unisex / Pánské
Typ lyží:
Slalomky / Obřačky / All mountain / All round
Typ lyžaře:
Začátečník / Rekreační / Pokročilý

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

Fischer RC4 The Curv Ti - Nejtočivější model řady THE CURV. Dynamické sportovní lyže, kterým nejlépe svědčí kratší až středně dlouhé oblouky. Kratší rádius a lehký ON-PISTE ROCKER umožňují bleskový přechod z oblouku do oblouku a perfektní ovladatelnost. Základem lyží je dřevěné sendvičové jádro vyztužené dvojitým Titanalem.

Lyže tak jedou po sjezdovce dokonale stabilně v každém oblouku. A to vše díky Triple Radius. Žádná mulda vás tedy nemůže rozhodit z rytmu jízdy. Free Milled Titanium jenom podtrhuje vyváženost a stabilitu lyží.

Lyže jsou vybaveny osvědčenou podložkou Powerrail. Podložka Powerrailfunguje na dobře známém rail systému, dovoluje tedy snadné přenastavení na potřebnou délku skeletu boty. Model THE CURV TI je nejužší z modelů FISCHER THE CURV, potěší všechny, co si dokážou přivstat na čerstvě upravenou ranní pistu.

Technologie:

-Sandwich sidewall construction - Dřevěné jádro kombinované s bočnicemi ABS v klasické sendvičové konstrukci pro harmonickou pružnost a dokonalou reakci.

-Air carbon titanal - Air Carbon s titaniem je extrémně lehký a pevný, to zaručuje snadné ovládání a optimální výkonnost.

-Triple radius - Trojitý radius nové formy umožňuje lepší kontrolu a přenos sil při stejných obloucích.

-Rocker on - piste - On – Piste Rocker usnadňuje nasazení oblouku a zabraňuje nadbytečnému zařezávání lyží. Nová geometrie špičky, odvozená od tradičního sjezdového tvaru, skutečně předčí novým a citelně harmoničtějším nasazením do oblouku.

-Free milled titanium - Celoplošný titanal na vrchní části.