lyže FISCHER RC4 WORLDCUP SC, titan, woodcore + Fischer MBS 13 ( TOP stav )
Použité zboží vyprodáno
Sleva 57%
19 850 Kč

8 540 Kč

Dotaz k produktu ?
Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LY220287
Výrobce:
FISCHER
Vázání:
Fischer MBS 13
Pro koho:
Unisex / Pánské
Typ lyží:
Slalomky
Typ lyžaře:
Rekreační / Pokročilý / Expert

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

Oblíbená komerční slalomka od Fischer s konstrukcí závodních lyží ze Světového poháru. Závodní sjezdové lyže Fischer RC4 WORLDCUP SC na první pohled zaujmou razantním slalomovým vykrojením. Lze s nimi stejně tak razantně krájet sjezdovku, na hranách jsou nepřekonatelné a zahájení oblouku mají bleskurychlé, jak se na správné slalomky sluší a patří.

Radius na vzorovou délku je nastavený ideálně pro kratší nebo středně dlouhé oblouky.

Technologie:

-Sandwich sidewall construction:Dřevěné jádro kombinované s bočnicemi ABS v klasické sendvičové konstrukci pro harmonickou pružnost a dokonalou reakci.

-Air carbon titanal:Air Carbon s titaniem je extrémně lehký a pevný, to zaručuje snadné ovládání a optimální výkonnost.

-Titanal:Dřevěné jádro s dvojitým titanovým vyztužením, zesílené Air Carbonem. Přináší perfektní pohyb po hranách a nekompromisní jízdní vlastnosti.

-Hole ski:Snížený moment setrvačnosti díky menší hmotnosti na špičce a na konci lyže pro lepší vibrační vlastnosti, optimalizovanou klidnou jízdu, lepší točivost a ovladatelnost.

-Racetrack:Nový systém vázání, který si bere ty nejlepší vlastnosti ze všech předchozích. Inteligentní systém vodících kolejnic umožňuje nasazení vázání bez použití nářadí a optimální nastavení na každou velikost boty. Mezi hlavní výhody Racetracku patří: volný průhyb lyže, excelentní přenos síly a optimalizovaná stojná poloha pro lepší zrychlení.