dámské lyže ELAN DELIGHT PRIME 2020, slim shape, mono ti, woodcore, grip walk + Elan ELW 9 ( TOP stav )
Použité zboží vyprodáno
Sleva 56%
13 980 Kč

6 170 Kč

Dotaz k produktu ?
Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LY220281
Výrobce:
ELAN
Vázání:
Elan ELW 9.0
Pro koho:
Dámské
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžaře:
Rekreační / Pokročilý / Expert

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

Představte si lyži, která je lehká jako pírko. Delight Prime proměnila tento sen ve skutečnost. Je nejlehčí lyží na světě a je stejně lehká jako dámská ka­belka. Lyžařky na nich zatáčejí a carvují jako profesionálky. Díky ultralehkým materiálům má tato lyže nižší hmotnost. Zároveň poskytují pevnou oporu a stabilitu. Navíc je Delight Prime vybavena mnoha high tech vymoženostmi, jako jsou bočnice PST a dřevěné jádro Trulite.

Sidewall RST - Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.

Slimshape - Extrémě lehká a tenká. Umožňuje lepší přenos enegrie od lyžaře na lyži a zaručuje výborné držení hran a ovládaní lyže při průjezdu obloukem.

Mono TI - Reakční schopnosti lyží jsou vylepšeny jednou vrstvu titanu, která je umístěna na dřevěném jádru. Dlouhá životnost dané pružnosti lyží je zaručena tím, že v bočních částech lyží je použita technologie Mono Titanium.

Woodcore Laminated - od špičky po patku, speciálně tvarované pro každý model a délku lyží. Použití různých typů dřeva v různých kombinacích umožňuje úpravu pružnosti podle toho, k čemu budou lyže používány. Odolné jádro s výbornými reakcemi a s dlouhou životností, které se vyznačuje vynikajícím přenosem energie z hrany na hranu a univerzálností v různých podmínkách.