dámské lyže DYNASTAR INTENSE 12 2020, active light core, powerdrive inside, grip walk + Look NX 12 ( TOP stav )
Použité zboží vyprodáno
Sleva 56%
15 400 Kč

6 890 Kč

Dotaz k produktu ?
Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LY220255
Výrobce:
DYNASTAR
Vázání:
Look NX 12
Pro koho:
Dámské
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžaře:
Rekreační / Pokročilý / Expert

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

Dynastar Intense 12 - výkonné a přesto lehké lyže pro sportovní lyžařky. Specifická kombinace závodní technologie a lehkého jádra činí z Dynastar Intense 12 lyže s novu úrovní energie, preciznosti a komfortu. Lyže Dynastar Intense 12 využívají technologie Powerdrive, která pohlcuje nerovnosti terénu, eleminuje nestabilitu, efektivně pokládá lyži na sníh a zajišťuje skvělou kontrolu a držení na hraně. Technologie prohnutí špičky Early Rise zjednodušuje zahájení oblouku a činí přechod z hrany na hranu jednodušší.

Jádro : Active Air Core + Titanal - Jádro o hmotnosti 370g má nižší hustotu díky polyuretanu, který také pomáhá snižovat hmotnost (-70g / jádro). Polyuretan bývá využíván samostatně nebo v kombinaci s dřevem nebo jinými materiály, které umožňují redukci celkové hmotnosti a vylepšení výkonnosti jádra.

Konstrukce : sendvičová - rovné bočnice, lyže je vyrobena z několika vrstev : skluznice, sklolaminát, jádro active light, skleněná vlákna, a vrchní vrstva.

Technologie : Powerdrive - spočívá v použití bočnic ze tří materiálů: visco-elastanový komponent pro absorpci nerovností terénu, vrstva titanalu pro lepší výkon a element ABS, který hraje svou tradiční roli roli při řízení a zajišťování kontaktu lyže se sněhem.