lyže ATOMIC REDSTER S7 2020 woodcore, grip walk, titanium + Atomic FT 12
vyprodáno
Sleva 83%
18 250 Kč

3 170 Kč

Dotaz k produktu ?
Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LY220148
Výrobce:
ATOMIC
Vázání:
Atomic FT 12 black
Pro koho:
Unisex / Pánské
Typ lyží:
Slalomky
Typ lyžaře:
Rekreační / Pokročilý / Expert

Atomic redster s7 jsou sportovní lyže pro velmi dobré lyžaře. Zcela nová konstrukce klenutí camber v kombinaci s technologií servotec umožňuje lyžím rychlé zahájení oblouku, rychlé přehranění, střední a krátké oblouky multi radius sidecut a dynamickou jízdu na tvrdé sjezdovce.

Lyže atomic redster s7 jsou vybaveny dvěma vrstvami titanalu titanium powered zaručující výborné tlumení a vysokou torzní tuhost. Konstrukce camber je klasická metoda výroby lyží - nejvyšší vyklenutí lyže je pod středem lyže. Celodřevěné jádro power woodcore je vyrobeno kombinací tvrdého a pružného dřeva a je zárukou výborných vlastností.

Lyže mají sendvičovou konstrukci full sidewall, která zaručuje přesný přenos energie do hran. U technologie servotec jde o techniku "posilovač řízení" - technologie v podstatě usnadňuje řízení lyže. Lyžování je agilnější a mnohem stabilnější. Full sidewall umožňuje perfektní záběr na hranu a díky tomu přesný přenos výkonu na sjezdovku.

Technologie :

-Titanium powered:lyže jsou vybaveny dvěma vrstvami titanalu – tato kombinace zaručuje výborné tlumení a vysokou torzní tuhost.

-Power woodcore:celodřevěné jádro power woodcore je vyrobeno kombinací tvrdého a pružného dřeva a je zárukou výborných vlastností.

-Full sidewall:lyže mají sendvičovou konstrukci, která zaručuje přesný přenos energie do hran a dlouhou životnost klíčových vlastností.