freestyle lyže ATOMIC PUNX 7 , TWINTIP, brown + Atomic Warden 11
Použité zboží vyprodáno
Sleva 61%
16 560 Kč

6 590 Kč

Dotaz k produktu ?
Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
LY220018
Výrobce:
ATOMIC
Vázání:
Atomic Warden 11
Pro koho:
Unisex / Pánské
Typ lyží:
Twintip / Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ lyžaře:
Rekreační / Pokročilý / Expert

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

Freestylové Atomic Punx 7 jsou někdy nazývány jako závodní X-Games lyže. Je to z toho důvodu, že na těchto lyžích se Andreas Hatveit nebo Gus Kenworthy opravdu účastní X-Games a další světových závodů. Punx 7 jsou připraveny na nejnáročnější triky, velké skoky nebo superpipe. Oproti modelu Punx 5 jsou nepatrně užší, mají menší rocker na špičce a patce a rozdílnou konstrukci.

Freestylové lyže Atomic Punx 7 můžete vidět na nejlepších freeskierech světa, závodících na X-Games. Pokud vás přitahuje snowpark, s výběrem Atomic Punx 7 budete určitě spokojeni. Vymakané lyže dotažené do detailu, které získaly i několik prestižních ocenění.

Ať už jste začátečník nebo poloprofík, učíte se 360ku nebo double cork, chcete jezdit ve snowparku, krouhat oblouky po pistě nebo dělat vylomeniny na sjezdovce a jejím v okolí, Atomic Punx byste neměli přehlédnout. Navíc pokud jsou velké skoky vaším cílem, Atomic Punx vám pomůže jej dosáhnout

Technologie:

-True Twin Shape- symetricky krojená lyže, stejně široká na špičce i patce.

-Full Sidewall- sidewall po celé délce lyže

-Resist Edge - odolné hrany, které snesou každodenní jibování.

-Dřevěné jádro je tvořeno z jasanu a topolu.

-Atomic Punx 7 mají postupně se zvedající špičku i patku, neboli Rocker. Ten je zde v poměru 10% - 80% - 10%, což je menší rocker než u modelu Punx 5.