lyže FISCHER RC4 WORLDCUP RC, race carve, woodcore, titan + Fischer RC4 Z12
vyprodáno
Sleva 69%
21 930 Kč

6 830 Kč

Dotaz k produktu ?
Přidat k oblíbeným
Dostupnost:
Není skladem
Kód:
CP_LY_0352
Výrobce:
FISCHER
Vázání:
Fischer RC4 Z12
Pro koho:
Unisex / Pánské
Typ lyží:
Obřačky
Typ lyžaře:
Rekreační / Pokročilý / Expert

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

Tradiční komerční obřačka od Fischer s konstrukcí závodních lyží ze Světového poháru.

Základ tvoří dřevěná sendvičová struktura vyztužená dvojitým Titanalem o síle 0,8 mm. Verze se žlutou skluznicí a závodní deskou M/O-PLATE.Podložka M/O-PLATE je dvoudílná podložka ze závodního programu, dodává lyžím maximální dynamiku. Umožňuje zcela nekompromisní linii jízdy a výbornou ovladatelnost ve vysoké rychlosti.

Užší boční forma je přizpůsobena co nejvyššímu výkonu na upravených sjezdovkách.

Jako obřačky tyto lyže geniálně vedou v delším oblouku a při rychlostech kolem 100 km/h jsou jednoduše úžasně stabilní.S Vaší neohroženou lyžařskou technikou pak hravě zbrousíte i černou sjezdovku nebo odpolední muldy.

Technologie :

- Sandwich Sidewall Construction : Dřevěné jádro kombinované s bočnicemi ABS v klasické sendvičové konstrukci pro harmonickou pružnost a dokonalou reakci.

- Diagotex : Inovativní diagonální Carbon Grid pro nejlepší torzní stabilitu. Pro maximální sílu a stabilitu v obloucích.- Shaped Ti : Vhodné přízpusobení tlouštky a formy tohoto extra pevného hliníku cílové výkonnostní skupině, je základem pro lyže s optimální tuhostí, stabilitou a kontrolou.

- M/O Plate : Nová podložka Race Plate garantuje nejvyšší výkonnost a nejefektivnější přenos sil. Výsledkem je optimální flexe, maximální rychlost a klidné chování lyží i ve vysokých rychlostech.

- Race Sidewall : Díky změněnému procesu výroby je nyní mnohem snadnější údržba a servisování hran lyží.

- Hole Ski Technology : Snížený moment setrvačnosti díky menší hmotnosti na špičce a na konci lyže. Perfektní ostrá a plynulá jízda s vysokou kontrolou ve vedení oblouku.

- Air Carbon Ti : Dřevěné jádro s dvojitým titanalovým plátem zesílené díky Air Carbon. Perfektní záběr a držení hran a extrémně plynulá jízda jako výsledek.

- Beech Poplar Woodcore : Pro optimální stabilitu a dokonalý přenos síly na hrany.

- World Cup Tuning : Na nejmodernější brousící lince na světě získají hrany a skluznice precizní konečnou úpravu na úrovni Světového poháru.

- Sintered Bases : Slinutá skluznice má výjimečné voskovací vlastnosti a velmi dlouhou životnost.